صفحه اصلی            معرفی ستاد        اخبار            تماشاخانه        آپارات        ارتباط با ما         نقشه سایت
دوشنبه 10 مهر 1396 10مهر1396             


بنده مهدی شعبانی متولد سال 1338 از تهران هستم. در سال 1362 به استخدام صنعت نفت درآمدم.
به خاطر می آورم در آن دوران سوخت بسیار کمیاب بود و فراهم کردن آن دشوار بود و ما نیز مسوولیت حمل این مواد سوختی را در جبهه بر عهده داشتیم.
جزو ارتش 21 حمزه اندیمشک بودم. یک روز که در حال رساندن سوخت به ارتش بودیم رژیم بعثی منطقه «پسوه» را بمباران کرد که در این حادثه بنده مجروح شدم.
اگر بخواهم از تمام خاطرات هشت سال دفاع مقدس برای شما بگویم بسیار زیاد است اما همین بگویم که جنگ با تمام تلخی ها که به همراه داشت، درس ایمان و آزادگی را نیز به همراه داشت و این که دشمن باید بداند که ایرانی همیشه در صحنه هست و از این انقلاب و آرمانهای امام عزیزمان دفاع خواهد کرد و نمی‌گذارد تا آسیبی به آن وارد شود.
باید بگویم: حضرت امام(ره) بارها کارکنان صنعت نفت را مورد تفقد خود قرار می‌دادند و در یکی از پیام‌های خود فرمودند: ارزش مبارزه شهدای صنعت نفت که هم رزمنده بودند و هم متخصص این است که در رژیم طاغوت با بستن شیرهای نفت در برابر آنها ایستادند و این هرگز فراموش نخواهد شد و در طول دفاع مقدس نیز آبروی نظام و اسلام را حفظ کردند و حتی در طول اوج حملات رژیم عراق یک روز هم صادرات نفت قطع نشد.
 از زحمات همسرم نیز بسیار تشکر کنم و در انتها نیز امیدوارم همیشه شاهد بالندگی ایران عزیز و «صنعت نفت» باشیم  از سایت «حفظ ارزشهای دفاع مقدس صنعت نفت» که امکان این مصاحبه فراهم آورد تشکر میکنم و امیدوارم این پل ارتباطی میان ما و صنعت نفت همیشه حفظ شود.

^